Półwysep Lipa to piękny ośrodek wypoczynkowy na Kaszubach, zlokalizowany przy jeziorze Wdzydze. To cudowne miejsce do odpoczynku, wyciszenia się i kolekcjonowania bezcennych wspomnień. Nieodłącznym elementem wczasów na Kaszubach jest pyszne jedzenie, zachwalane przez naszych gości. Postanowiliśmy więc podarować im część magicznych Kaszub w postaci gotowych dań, tworzonych przez doświadczony Zespół kucharzy Półwyspu Lipa! Smaki Kaszub to sklep internetowy z szeroką ofertą lokalnych produktów. Sprzedaż rozpoczęliśmy w lipcu 2021 roku i od tego czasu dostarczamy nasze specjały do domów w całej Polsce. Oferujemy dania dla całej rodziny, takie jak bigos z dziczyzną, zylc kaszubski czy zupa z brukwi na gęsinie. Nie brakuje też jednak przetworów, miodów i nalewek, które są świetnymi produktami również na prezent - każdy produkt w naszym sklepie jest pakowany w trwałe i eleganckie opakowanie.

Historia

Nieodłącznym elementem wczasów na Kaszubach jest pyszne jedzenie, zachwalane przez naszych gości. Postanowiliśmy więc podarować im część magicznych Kaszub w postaci gotowych dań, tworzonych przez doświadczony Zespół kucharzy Półwyspu Lipa! Smaki Kaszub to sklep internetowy z szeroką ofertą lokalnych produktów. Sprzedaż rozpoczęliśmy w lipcu 2021 roku i od tego czasu dostarczamy nasze specjały do domów w całej Polsce. Oferujemy dania dla całej rodziny, takie jak bigos z dziczyzną, zylc kaszubski czy zupa z brukwi na gęsinie. Nie brakuje też jednak przetworów, miodów i nalewek, które są świetnymi produktami również na prezent - każdy produkt w naszym sklepie jest pakowany w trwałe i eleganckie opakowanie.

 

Misją naszego sklepu jest stworzenie społeczności zakochanej w Kaszubach! Dania przygotowywane w naszej manufakturze są oparte na lokalnych produktach, które zachwycają smakiem i aromatem. Każdy kęs to jak przeniesienie się do naszego malowniczego rejonu! Codziennie jesteśmy blisko Klientów i wprowadzamy nowe składniki, opakowania oraz udogodnienia. Podpowiadamy też, jak łączyć smaki oraz inspirujemy do odwiedzenia nieodkrytych miejsc w Polsce - przybliżamy tradycję Kaszub i rozpowszechniamy regionalne smaki, dostarczając gotowe do podania dania prosto na polskie stoły. Zamawiając w naszym sklepie, otrzymujesz zdrowe i pełnowartościowe posiłki premium, cechujące się świeżością i najwyższą jakością. Zadbaj o swoją wygodę oraz zadowolenie rodziny!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl